TRVANLIVÉ BOILIES

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • BOILIES STARBAITS Grab & Go 14mm, 500g
  Bez DPH: 74 Kč 85 Kč
  BOILIES STARBAITS  Grab & Go 500g Řada boilies Grab&Go...
  BOILIES STARBAITS  Grab & Go 500g Řada boilies Grab&Go je novinkou roku 2012. Toto boilies je vytvořeno z vysoce kvalitních složek s ideální kombinací atraktantů. Je použitelné celoročně díky svému dokonale vyváženému obsahu. Boilies po vhození do vody ihned začíná pracovat a láka..
 • Gangster boilie - G7 (Master Krill) - 1kg
  Bez DPH: 417 Kč 480 Kč
  Gangster G7 Master Krill jsme vyvíjeli téměř tři roky, abychom odl...
  Gangster G7 Master Krill jsme vyvíjeli téměř tři roky, abychom odladili boilie, které si zaslouží být v této prémiové řadě. Základ byl po celou dobu stejný, jen jsme zkoušeli různé variace esencí a esenciálních olejů. Nakonec jsme zvolili tu nejpřírodnější z nich, která je podle nás tou nejle..
 • QUANTUM RADICAL Method Marbles Yellow Zombie 9mm 75g
  Bez DPH: 142 Kč 163 Kč
  QUANTUM RADICAL Method Marbles  Yellow Zombie 9mm 75g Mini Boil...
  QUANTUM RADICAL Method Marbles  Yellow Zombie 9mm 75g Mini Boilie o velikoti 9mm jsou určené především pro lov kaprů. Čím dál více jsou oblíbené i mezi rybáři lovící feedrem. Yellow Zombie Nejovocnější pokušení od té doby, kdy boilies začalo! Krmení budoucnosti, neboť přírodní složení hraje..
 • QUANTUM RADICAL Method Marbles Yellow Zombie 9mm 75g
  Bez DPH: 142 Kč 163 Kč
  QUANTUM RADICAL Method Marbles  Yellow Zombie 9mm 75g Mini Boi...
  QUANTUM RADICAL Method Marbles  Yellow Zombie 9mm 75g Mini Boilie o velikoti 9mm jsou určené především pro lov kaprů. Čím dál více jsou oblíbené i mezi rybáři lovící feedrem. Yellow Zombie Nejovocnější pokušení od té doby, kdy boilies začalo! Krmení budoucnosti, neboť přírodní složení hraj..
 • QUANTUM RADICAL Method Marbles Bloody Chicken 9mm 75g
  Bez DPH: 142 Kč 163 Kč
  QUANTUM RADICAL Method Marbles Bloody Chicken 9mm 75g Mini Boilie o ...
  QUANTUM RADICAL Method Marbles Bloody Chicken 9mm 75g Mini Boilie o velikoti 9mm jsou určené především pro lov kaprů. Čím dál více jsou oblíbené i mezi rybáři lovící feedrem. Složení Bloody Chicken zajišťuje okamžitý účinek, což znamená, že není nutné místo si předkrmit, neboť boilies uvolňuje své..
 • QUANTUM RADICAL Method Marbles Crazy Clinic 9mm 75g
  Bez DPH: 142 Kč 163 Kč
  QUANTUM RADICAL Method Marbles Crazy Clinic 9mm 75g Mini Boilie o ve...
  QUANTUM RADICAL Method Marbles Crazy Clinic 9mm 75g Mini Boilie o velikoti 9mm jsou určené především pro lov kaprů. Čím dál více jsou oblíbené i mezi rybáři lovící feedrem. Dvouvrstvé boilies, s ovocnou náplní obsahující minipelety, jsou neodolatelné pro velké kapry, kromě jejich složení i svou bí..
 • QUANTUM RADICAL Punky Monkey Boilie 20mm 1kg
  Bez DPH: 260 Kč 299 Kč
  Boilies Punkey Monkey Tento jedinečný soulad lesní jahody a tropick...
  Boilies Punkey Monkey Tento jedinečný soulad lesní jahody a tropického banánu se špetkou kokosu nepřivádí k šílenství jen opice! Konečně si můžete užívat magické okamžiky při chytání s jahodovým boilies, tak jako tomu bylo v počátcích kaprařiny. Dnes, díky nejnovějším poznatkům..
 • Quantum Radical Yellow Zombie Pillow 1kg 20mm
  Bez DPH: 256 Kč 294 Kč
  Zapojte se do polštářového souboje! Nefungují-li již kulatá boilies...
  Zapojte se do polštářového souboje! Nefungují-li již kulatá boilies, nastává čas pro polštářová (Pillow) boilies od Radical! Nový tvar boilies bude dostupný v sedmi populárních příchutích od března 2016. Nyní i nejobezřetnější kapři mohou být přelstěni. Na vodách intenzivně využívaných k rybolovu..
 • Radical Crazy clinic boilie 20mm 1kg
  Bez DPH: 260 Kč 299 Kč
  Radical Crazy clinic boilie 20mm 1kg Dvouvrstvé boilies, s ovocnou ...
  Radical Crazy clinic boilie 20mm 1kg Dvouvrstvé boilies, s ovocnou náplní obsahující minipelety, jsou neodolatelné pro velké kapry, kromě jejich složení i svou bílou barvou. Clinic Boilies jsou kombinace 2 tvrdostí a vůní. Bláznivé boilies se vzrušující kombinací různých aromat. Boilies je tvořen..
 • RICHWORTH EURO BAITS BOILIE 14mm
  Bez DPH: 220 Kč 253 Kč
  RICHWORTH EURO BAITS BOILIE - 14mm Hotové boilies představují formu b...
  RICHWORTH EURO BAITS BOILIE - 14mm Hotové boilies představují formu boilies, která je při výrobním procesu konzervována. Díky tomu nedochází k plesnivění boilies a jeho trvanlivost stoupá až v řádu měsíců. Ke stabilizaci boilies se používá přidání chemické konzervační látky nebo jiných fyzikálně-..
 • RICHWORTH EURO BAITS BOILIE 20MM
  Bez DPH: 220 Kč 253 Kč
  RICHWORTH EURO BAITS BOILIE - 20mm Hotové boilies představují formu...
  RICHWORTH EURO BAITS BOILIE - 20mm Hotové boilies představují formu boilies, která je při výrobním procesu konzervována. Díky tomu nedochází k plesnivění boilies a jeho trvanlivost stoupá až v řádu měsíců. Ke stabilizaci boilies se používá přidání chemické konzervační látky nebo jiných fyzikáln..
 • THE ONE BLACK ROZPUSTNÉ BOILIES 18mm,22mm/1kg
  Bez DPH: 259 Kč 298 Kč
  THE BLACK ONE ROZPUSTNÉ BOILIES Rozpustná nástraha The Black One j...
  THE BLACK ONE ROZPUSTNÉ BOILIES Rozpustná nástraha The Black One je nástraha se silným, ostrým charakterem rybích mouček, která obsahuje velké množství černého pepře, pikantních koření, pravý Haitham 's Robin Red a tekutý výtažek z jater. Nástrahu s vysokým obsahem bílkovin jsme ozvláštnily ve..
 • THE ONE BLACK ROZPUSTNÉ, VAŘENÉ BOILIES - 150g - 14,18,20mm
  Bez DPH: 127 Kč 146 Kč
  THE BLACK ONE ROZPUSTNÉ BOILIES Rozpustná nástraha The Black One je...
  THE BLACK ONE ROZPUSTNÉ BOILIES Rozpustná nástraha The Black One je nástraha se silným, ostrým charakterem rybích mouček, která obsahuje velké množství černého pepře, pikantních koření, pravý Haitham 's Robin Red a tekutý výtažek z jater. Nástrahu s vysokým obsahem bílkovin jsme ozvláštnily velk..
 • THE ONE BLACK VAŘENÉ BOILIES 18mm,22mm/1kg
  Bez DPH: 259 Kč 298 Kč
  THE BLACK ONE VAŘENÉ BOILIES The Black One vařené boilies je nástr...
  THE BLACK ONE VAŘENÉ BOILIES The Black One vařené boilies je nástraha se silným, ostrým charakterem rybí moučky, která obsahuje velké množství černého pepře, pikantních koření, pravý Haitham 's Robin Red a tekutý výtažek z jater. Nástrahu s vysokým obsahem bílkovin jsme ozvláštnily velkým množ..
 • THE ONE GOLD ROZPUSTNÉ BOILIES 18mm,22mm/1kg
  Bez DPH: 259 Kč 298 Kč
  THE GOLD ONE ROZPUSTNÉ BOILIES Rozpustné boilies složené z vysoce ...
  THE GOLD ONE ROZPUSTNÉ BOILIES Rozpustné boilies složené z vysoce kvalitní směsi uhlohydrátů a mléčných bílkovin. Disponuje dobrou rozpustností, obsahuje přidáné aminokyseliny. Obsahuje mletý tygří ořech, směs různých drcených olejnatých semen a mletou sušinu s obsahem cukru. Charakterizuje ..
 • THE ONE GOLD ROZPUSTNÉ, VAŘENÉ BOILIES - 150g - 14,18,20mm
  Bez DPH: 127 Kč 146 Kč
  THE GOLD ONE ROZPUSTNÉ BOILIES Rozpustné boilies složené z vysoce k...
  THE GOLD ONE ROZPUSTNÉ BOILIES Rozpustné boilies složené z vysoce kvalitní směsi uhlohydrátů a mléčných bílkovin. Disponuje dobrou rozpustností, obsahuje přidáné aminokyseliny. Obsahuje mletý tygří ořech, směs různých drcených olejnatých semen a mletou sušinu s obsahem cukru. Charakterizuje je ..
 • THE ONE GOLD VAŘENÉ BOILIES 18mm,22mm/1kg
  Bez DPH: 259 Kč 298 Kč
  THE GOLD ONE VAŘENÉ BOILIES Vařené boilies složené z vysoce kvalit...
  THE GOLD ONE VAŘENÉ BOILIES Vařené boilies složené z vysoce kvalitní směsi uhlohydrátů a mléčných bílkovin. Disponuje dobrou rozpustností, obsahuje přidáné aminokyseliny. Obsahuje mletý tygří ořech, směs různých drcených olejnatých semen a mletou sušinu s obsahem cukru. Charakterizuje je sla..
 • THE ONE PURPLE ROZPUSTNÉ BOILIES 18mm,22mm/1kg
  Bez DPH: 259 Kč 298 Kč
  THE PURPLE ONE ROZPUSTNÉ BOILIES Rozpustná nástraha The Purple One...
  THE PURPLE ONE ROZPUSTNÉ BOILIES Rozpustná nástraha The Purple One je obohacena o jedinečně vybírané nejkvalitnější atraktory, které pomáhají v tom, aby ryby při krmení co nejdříve našly nabídnuté boilies. Konzistence je tuhá díky vysokému obsahu bílkovin a složek, které kapři identifikují ve ..