Pop-up boilies

 Plovoucí boilies rybáři používají v situacích, kdy potřebují výraznou nebo odlišnou nástrahu.

Pop-up boilies by nemělo chybět v žádné rybářské výbavě. Pop-up vydrží ve vodě velmi dlouho, některé se nerozmočí ani po 48 hodinách.

Vyrábí se v mnoha příchutích, velikostech a barvách, nejoblíbenější jsou fluoro pop-up boilies, jsou to vynikající, pozornost poutající nástrahy.

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Quantum boilie radical Bloody Chicken pop up 75 g 16-20 mm
  Bez DPH: 230 Kč 265 Kč
  Bloody Chicken Pikantní boilies na lov velkých kaprů. Bloody Chicke...
  Bloody Chicken Pikantní boilies na lov velkých kaprů. Bloody Chicken Pop Up mají vynikající dlouhodobé plovací schopnosti. V každém balení je mix dvou průměrů (16 a 20 mm), abyste si mohli vybrat.  + lahvička liquidu pro ještě větší účinek. Neuvěřitelně atraktivní boilies vyvinuté týmem Radi..
 • Quantum boilie radical Yellow Zombie pop up 75 g 16-20 mm
  Bez DPH: 230 Kč 265 Kč
  Yellow Zombie Nejovocnější pokušení od té doby, kdy boilies začalo!...
  Yellow Zombie Nejovocnější pokušení od té doby, kdy boilies začalo! Krmení budoucnosti, neboť přírodní složení hraje důležitou roli a Radical používá pouze přírodní ingredience. Úspěch našeho krmení nám dává zapravdu:nám dává zapravdu: • Pravé kousky ovoce pro křupající efekt. • Sladké ovocné šťá..
 • Quantum Radical Neon Pop Up Crazy clinic 75g 16-20mm
  Bez DPH: 239 Kč 275 Kč
  Quantum Radical Neon Pop Up Crazy clinic 75g 16-20mm Pokud chcete p...
  Quantum Radical Neon Pop Up Crazy clinic 75g 16-20mm Pokud chcete pop-up nezůstane bez povšimnutí, fluorescenční barvy jsou přímo neodolatelné. Zcela nové High-Endové plovoucí boilies. Vhodné jako doplněk ke klasickému boilies. Bláznivé boilies se vzrušující kombinací různých aromat. Boilies je t..
 • THE ONE POP-UP BOILIES - 60g
  Bez DPH: 158 Kč 182 Kč
  THE ONE POP-UP BOILIES 60G The Red One Fluoro pop-up boilies jsou v...
  THE ONE POP-UP BOILIES 60G The Red One Fluoro pop-up boilies jsou vynikající, pozornost poutající nástrahy, ať už z pohledu barvy (v jedné dóze mnoho osvědčených, fluo barev) nebo chuti a vůně. Mezi složkami můžeme najít různé bílkoviny, rybí oleje, látky podporující chuť k jídlu, betain HCI, ve ..