BIVAKY A PŘÍSTŘEŠKY

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • BIVAK CLX Bivvy 1 Man-AKCE
  Bez DPH: 3 305 Kč 3 999 Kč
  Bivak trubkové konstrukce za super cenu, přitom si zachovává vlastno...
  Bivak trubkové konstrukce za super cenu, přitom si zachovává vlastnosti věších modelů bivaku od značky Giants Fishing. U tohoto bivaku je odnímatelný přední panel pomocí zipu, což oceníte v letních měsících. Je určen pro jednoho rybáře včetně vybavení, nouzově pro dva. Bivak je trubkové konstru..
 • BIVAK DELPHIN ZIPER ZONE
  Bez DPH: 4 130 Kč 5 359 Kč 4 997 Kč
  ZIPER je nepřekonatelný bivak v poměru kvalita / cena. Tento b...
  ZIPER je nepřekonatelný bivak v poměru kvalita / cena. Tento bivak od značky Delphin je určen pro vysoce komfortní bivakování 2 osob. Díky konstrukci s téměř kolmými stěnami jsme výrazně zvýšili využitelnost rohových prostor a tak do něj pohodlně umístíte 2 velké lehátka a navíc vám stře..
 • BIVAK MX DOME BIVVY 2 MAN
  Bez DPH: 6 603 Kč 7 990 Kč
  Zcela nový bivak, který svou extra zesílenou a vyztuženou konstruk...
  Zcela nový bivak, který svou extra zesílenou a vyztuženou konstrukcí posouvá tento produkt o třídu výše. Za velmi příznivou cenu nabízí obrovský prostor, který je doplněn prvotřídní kvalitou. Tento bivak má možnost odvětraní okének v přední části, zadní a po bocích. Odnímatelná podlážka má..
 • BIVAK SPECIALIST XT BIVVY 2 MAN
  Bez DPH: 3 966 Kč 4 799 Kč
  Velmi povedená a oblíbená řada bivaků, která je předurčena pro maxim...
  Velmi povedená a oblíbená řada bivaků, která je předurčena pro maximální stabilitu. Na tento bivak byl použit vodě odolný materiál 210D té nejvyšší kvality 5 000mm srážek, který je 100% nepromokavý. Páskou podlepené švy a ukotvení na zavrtávací kolíky, které jsou v ceně přístřešku. V přední čás..
 • BIVAK STARBAITS SESSION TWO MAN NEW
  Bez DPH: 4 131 Kč 4 999 Kč
  Bivi Session je prostorný bivak pro dvě osoby vhodný i do zlých po...
  Bivi Session je prostorný bivak pro dvě osoby vhodný i do zlých povětrnostních podmínek. V zadní části je velké větrací okno pro zabezpečení dokonalé ventilace vnitřního prostoru. Možnost dokoupení zimní přehozu. Konstrukce: ultra lehká a pevná aluminiová slitina, je součástí hlavního pláš..
 • Bivak XL Dome Bivvy 2-3 Man
  Bez DPH: 7 850 Kč 9 499 Kč
    Bivak s obřím vnitřním prostorem a výškou 190cm, který je ur...
    Bivak s obřím vnitřním prostorem a výškou 190cm, který je určen pro rybáře, kteří chtějí mít maximální komfort na rybách. Na bivak byl použit vodě odolný materiál té nejvyšší kvality 5 000mm srážek, který je 100% nepromokavý. Páskou podlepené švy a ukotvení na kolíky v osmi bodech, ..
 • PŘEHOZ K BIVAKU DELPHIN ZIPER ZONE 2 MAN
  Bez DPH: 2 498 Kč 3 023 Kč
  ZIPER je nepřekonatelný bivak v poměru kvalita / cena. Tento bivak...
  ZIPER je nepřekonatelný bivak v poměru kvalita / cena. Tento bivak od značky Delphin je určen pro vysoce komfortní bivakování 2 osob. Díky konstrukci s téměř kolmými stěnami jsme výrazně zvýšili využitelnost rohových prostor a tak do něj pohodlně umístíte 2 velké lehátka a navíc vám středem bi..
 • PŘÍSTŘEŠEK CLASSIC SHELTER - Zfish
  Bez DPH: 1 900 Kč 2 299 Kč
  Pokud hledáte skutečně praktický, lehký a rychle postavitelný přís...
  Pokud hledáte skutečně praktický, lehký a rychle postavitelný přístřešek na kratší výpravy k vodě tak je pro vás model Classic Shelter od Zfish ideální volbou. Díky jeho velkorysému vnitřímu prostoru ho můžete využít jak pro jedno velké lehátko se stolečkem a ostatní rybářskou výbavou tak i pro..
 • PŘÍSTŘEŠEK CLASSIC SHELTER ZFP - Zfish
  Bez DPH: 2 726 Kč 3 298 Kč
  Pokud hledáte skutečně praktický, lehký a rychle postavitelný přís...
  Pokud hledáte skutečně praktický, lehký a rychle postavitelný přístřešek nejen na kratší výpravy k vodě tak je pro vás model Classic Shelter ZFP (s předním panelem) od Zfish ideální volbou. Díky jeho velkorysému vnitřímu prostoru ho můžete využít jak pro jedno velké lehátko se stolečkem a ost..
 • PŘÍSTŘEŠEK OVAL UMBRELLA 60
  Bez DPH: 1 817 Kč 2 199 Kč
  Deštníkový přístřešek vyvinutý pro kratší pobyt u vody, který se sna...
  Deštníkový přístřešek vyvinutý pro kratší pobyt u vody, který se snadno a rychle sestavuje. Deštníková konstrukce, je velmi stabilní a díky podpěrným tyčím, si zachovává vysokou stabilitu i při nepříznivém počasí. Tento přístřešek je úhledný a kompaktní, ideální pro mobilní rybáře a nečekaný noč..
 • Přístřešek Umbrella Brolly Maxi
  Bez DPH: 4 124 Kč 4 990 Kč
  Nástupce našeho velmi úspěšného QT Brolly, které se těšilo velké...
  Nástupce našeho velmi úspěšného QT Brolly, které se těšilo velké oblibě a spousta rybářů si pochvaluje jeho kvality. Model „Maxi Brolly“ je jedním z největších přístřešků deštníkové konstrukce na evropském trhu. Kompletně uzavíratelné brolíčko, které se snadno a rychle sestavuje a vejdou se..
 • Přistřešek Wychwood HD MHR Brolly System
  Bez DPH: 6 610 Kč 7 998 Kč
  Zcela nové HD MHR Brolly s použitím unikátního materiálu RipStop s...
  Zcela nové HD MHR Brolly s použitím unikátního materiálu RipStop s vodním sloupcem 10000mm. Brolly systém byl vyvinut s těmi nejlepšími rybáří z královského ostrova. Lehké, rychle sestavitelné, to je přesně to, co potřebuje každý rybář, pokud přemýšlí o rychlých změnách lovného místa za předp..
 • RYCHLOSTAN ZICO-FASTMAN 1
  Bez DPH: 1 929 Kč 2 334 Kč
  rychlostan ZICO-FASTMAN 1 Stan FASTMAN 1 svojí konstrukcí umožňuje ve...
  rychlostan ZICO-FASTMAN 1 Stan FASTMAN 1 svojí konstrukcí umožňuje velmi rychlé a jednoduché rozložení a složení (cca 1 min.). Jeho konstrukce je založena na pružinovém systému skládání a rozkládání. Je uzavíratelný pomocí zipu předních dveří, pod kterými se nachází moskytiéra. Na výrobu pláště byl..
 • SENSAS Deštník s bočnicí CAMO POWER BIVVY 2,5m
  Bez DPH: 2 360 Kč 2 856 Kč
  Celobivakový uzavíratelný deštník z odlehčeného PVC v kamuflážovém...
  Celobivakový uzavíratelný deštník z odlehčeného PVC v kamuflážovém designu. Konstrukce deštníku je vyrobena ze sklolaminátu. Díky tomu je lehčí a zároveň odolná proti ohnutí nebo zlomení při silném větru. Bočnice chrání proti nepříznivému počasí. Dveře na zip s oknem lze vyrolovat a připnout...
 • UMBRELLA BROLLY EXCLUSIVE 60
  Bez DPH: 3 298 Kč 3 991 Kč
  Kompletně uzavíratelné brolíčko, které se snadno a rychle sestavuje....
  Kompletně uzavíratelné brolíčko, které se snadno a rychle sestavuje. V přední části přístřešek mírně přečnívá přes přední panel, což nám zaručuje lepší ochranu proti dešti i při otevřených dveřích. Deštníková konstrukce, je velmi stabilní a díky podpěrným hladkým tyčím si zachovává vysokou stabi..